Ir izsludināta pieteikšanās LR Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajam konkursam "Gada sporta skolotājs 2019".

Dalībai konkursā par profesionālāko sporta skolotāju var pieteikties gan paši sporta skolotāji, gan to var paveikt ikviena Latvijas novada un pilsētas izglītības pārvalde vai departaments, valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors un direktora vietnieks mācību darbā.

Pieteikties konkursā ir vienkārši – līdz 20.novembrim jāizpilda pieteikuma anketa, kas jānosūta uz epasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Konkursa "Gada sporta skolotājs 2019" vērtēšanas komisijā šogad ir gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti: Olimpieši Deniss Čerkovskis un Agnese Pastare, sporta žurnālists Reinis Ošenieks, 2015.gada konkursa uzvarētāja, Jelgavas 4.vidusskolas sporta skolotāja Nataļja Gorškova.

Konkurss norit divās kārtās. Pirmajā no tām konkursa komisija vērtēs pretendentu sagatavotos pieteikumus. Seši dalībnieki ar lielāko punktu skaitu tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai. Otrajā kārtā tiks vērtētas sporta skolotāju prasmes, vadot sporta stundu Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē.

Konkursa uzvarētājs saņems pasākuma “Latvijas Gada balva sportā 2019” organizatoru dāvātu piemiņas balvu nominācijā “Gada sporta skolotājs”, kas tiks pasniegta pasākuma “Latvijas Gada balva sportā 2019” apbalvošanas pasākumā 2019. gada 19. decembrī.

Konkursu “Gada sporta skolotājs” Izglītības un zinātnes ministrija rīko ar mērķi veicināt sporta skolotāju radošo darbību sporta stundas satura veidošanā. Konkursa laikā skolotājiem ir iespēja parādīt savas prasmes sporta stundas vadīt interesantā un saistošā veidā, veidojot bērnos pozitīvu attieksmi pret fiziskajām aktivitātēm un vēlmi tajās iesaistīties.

2018. gadā konkursā “Gada sporta skolotājs” izcilākā sporta skolotāja titulu izcīnījis Salas vidusskolas sporta skolotājs Pēteris Krastiņš.

 

Pieteikšanās anketa (docx.)

Nolikums (.docx)

Pirmās kārtas vērtēšanas kritēriji (.docx)

Otrās kārtas vērtēšanas kritēriji (.docx)

 

Plašāka informācija:
Santa Roze
Izglītības un zinātnes ministrijas vecākā eksperte
Tālr.: 67047933
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.