Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Eiropas Komisija organizēja semināru ASEM dalībvalstīm, lai parādītu jauno ES izglītības programmu 2014.-2020. gadam Erasmus+ starptautiskās iespējas , kas virzītas uz mobilitāti un sadarbību Eiropas un Āzijas valstu starpā. Seminārs notika 29. aprīlī, tieši pēc ASEMME5 noslēguma.

Jaunā ES programma Erasmus+ sākās 2014. gada 1. janvārī. Tā piedāvā visplašākās apmaiņas studiju iespējas studentiem, modernizācijas, starptautiskās sadarbības un pilnveidošanās iespējas izglītības iestādēm. Papildinot Erasmus+, arī ES EU Marie Skłodowska-Curie actions grantu sistēma zinātniekiem paver plašas iespējas pētnieku mobilitātei, apmācībai un starptautiskai sadarbībai.

Semināru vadītāji Erasmus+ dienas laikā informēja par programmu sniegtajām iespējām. Seminārā piedalījās ASEM delegāciju pārstāvji - universitāšu, studentu asociāciju, valsts pārvaldes iestāžu u.c. vadītāji, kas nākotnē būs tieši iesaistīti sadarbības veidošanā un programmu realizācijā. Seminārā notika diskusijas un intensīva tīklošana dalībnieku vidū.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.